Партнери


Mediate, don’t litigate!


Ми в НАПА віримо в медіацію. Саме тому підписання 09.02.2022 меморандуму про співпрацю з Національною Асоціацію Медіаторів України (НАМУ) вважаємо важливим кроком уперед.


6 грудня 2021 року НАПА та НАМУ провели онлайн семінар на тему "Медіація в IP - посібник користувача», який передував наміру до співпраці асоціацій. У нас багато планів на майбутнє та практичних рекомендацій у сфері медіації в IP


Щиро сподіваємося на плідну кооперацію.


Далі буде…


Спільно, професійно, прозоро 💛💙

Що робить НАПА для своїх членів, спитаєте Ви? Творить закони!

Давно настав час самим будувати правила, за якими працюємо. За 2021 НАПА подала пропозиції до 2 законопроектів і 5 підзаконних НПА, долучилася до роботи над ще 4 законами, слухань в парламенті та комітетах, робочих груп, тимчасових слідчих комісій. НАПА підсилює роботу з Верховною Радою України, орієнтуючись не на політичні сили, а на спільні цінності та результат. Сьогодні ми підписали Меморандум з Міжфракційним депутатським об’єднанням «ЛЮДИ».

Головною метою діяльності МДО «ЛЮДИ» є налагодження компетентної та якісної комунікації між громадянським суспільством та законодавчою владою. У сфері інтелектуальної власності саме фахова спільнота має стати реальним «суб’єктом законодавчої ініціативи», але за умови забезпечення повноцінної експертизи майбутніх законів. Парламент готовий почути, завдання НАПА – зібрати думки спільноти та сформувати норми закону.

Вважаємо це важливим кроком для завершення реформи у сфері інтелектуальної власності. Далі буде. Не перемикайтесь

Спільно, професійно, прозоро 💛💙

Ми в НАПА віримо в майбутнє!

НАПА дуже багато вкладає зусиль в просвіту, підвищення кваліфікації, обмін досвідом, тому що ми щиро віримо: навіть щоб залишатися на місці, треба дуже швидко бігти вперед (с). Не можна покладатися на попередні заслуги, статус «досвідченості» і «експертності»: треба підвищувати його щодня!

Саме тому знахідкою для НАПА була ELSA. Асоціація більш ніж 50000 студентів та випускників, для яких право – це пристрасть, особисте вдосконалення – щоденна мета. Сьогодні ELSA є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж 300 правничих факультетах в 45 країнах Європи, членами якої є 50 000 студентів та молодих юристів.

Разом ми:

- Запропонуємо членам ELSA практичні лекції та навчання, а членам НАПА – найкращих стажистів у світі:

- Поміряємося вміннями в одному з найбільших муткортів з інтелектуальної власності, що налічує декілька десятків команд (посилання в коментарях) https://www.facebook.com/events/1003917286846053/

- Зробимо все, щоб покращити законодавчу базу та практику у сфері інтелектуальної власності.

Чекайте на новини про спільні здобутки вже незабаром!

Теорія без практики – мертва, практика без теорії – сліпа, їх поєднання – запорука успіху 🤝

Саме тому зусилля з підготовки майбутніх фахівців у сфері інтелектуальної власності, популяризації цієї професії об’єднали Навчально-науковий інститут права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Національна асоціація патентних повірених України, підписавши меморандум про співробітництво. В рамках меморандуму планується організація стажування для студентів Інституту права, проведення просвітницьких заходів, майстер-класів, консультацій тощо. Студенти зможуть здобути практичні навички на стажуванні у членів спільноти НАПА, провідних практиків у сфері інтелектуальної власності України, кількість яких добігає вже двох сотень. Члени НАПА зможуть і долучитися до розвитку майбутніх талантів, і оновити власні теоретичні знання.

План спільних дій сформували директор Інститут права, д.ю.н, професор, академік Олена Орлюк, голова НАПА, к.ю.н., патентний повірений, судовий експерт Катерина Сопова та член НАПА, д.ю.н., адвокат, патентний повірений Микола Потоцький.

Чекайте на цікаві спільні заходи вже незабаром! 👩‍🏫

13 жовтня 2021 р. м. Вільнюс, Литовська Республіка.

Національна асоціація патентних повірених України (НАПА) та Інститут патентних повірених Литви (PPI) підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Від імені сторін документ підписали патентний повірений України д-р. Данило Бенатов та голова PPI, патентний повірений Литви Вілія Вішунайте. Незабаром НАПА та PPI планують провести спільну онлайн зустріч для обговорення перспектив співробітництва між IP-спеціалістами обох країн, а також ознайомлення колег з особливостями набуття та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності в Україні та Литовській Республіці.

Порядок використання Промокодів.pdf

Шановні колеги! ДП «УкрНДНЦ» (Національний орган стандартизації) привітав НАПА у команді партнерів!


В рамках підписаного меморандуму про співпрацю між НАПА та НОС, наші члени отримують спеціальну пропозицію щодо знижок на послуги Національного органу стандартизації (індивідуальний Промокод).


В додатку Ви знайдете інформацію щодо порядку його використання.

6 серпня 2021 року НАПА та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності підписали меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

Будь-які реформи будуть ефективними, тільки якщо розуміти, якою є мета, планувати і втілювати їх розумно і вміло. Необхідні знання, вміння, досвід - все те, що наука може запропонувати бізнесу. Лише така Синергія може забезпечити результат, якого так потребує сфера інтелектуальної власності.

Насправді наше партнерство з НДІ інтелектуальної власності НАПрН України почалось не сьогодні, воно бере свій початок ще з моменту створення НАПА Сьогодні ми зафіксували його на папері

Дякуємо нашим друзям і партнерам і особисто Дорошенко Олександру Федоровичу за підтримку. Разом ми будемо почуті


4 серпня цього року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між ТОВ «АСОЦІАЦІЯ ЕКСПОРТЕРІВ І ІМПОРТЕРІВ «ЗЕД» (АСОЦІАЦІЯ «ЗЕД») та ГО «НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ПАТЕНТНИХ ПОВІРЕНИХ УКРАЇНИ» (NAPA).

Партнери об’єднуватимуть зусилля в таких напрямках діяльності, як:

• сприяння бізнесу в розробці експортної або імпортної стратегії, в тому числі із урахуванням політик дотримання прав інтелектуальної власності;

• допомога бізнесу в організації експорту або імпорту товарів, в тому числі із урахуванням політик дотримання прав інтелектуальної власності;

• допомога бізнесу в питаннях митного оформлення товарів та у протидії контрафакції;

• сприяння залученню інвестицій та розбудови в Україні позитивного інвестиційного клімату, заснованого, в тому числі, і на політиках дотриманні прав інтелектуальної власності;

• організації просвітницьких заходів, у сферах зовнішньоекономічної діяльності, експортно-імпортної діяльності, а також у сфері правової охорони і захисту інтелектуальної власності;

• забезпечення бізнесу методичними матеріалами у сферах зовнішньоекономічної діяльності, організації експортно-імпортної діяльності, а також у сфері правової охорони і захисту інтелектуальної власності.

За словами Катерини Сопової, к.ю.н., судового експерта, голови правління НАПА - НАПА є потужною професійною організацією, яка об’єднує не просто патентних повірених, а фахівців у сфері інтелектуальної власності, які також є адвокатами, судовими експертами, оцінювачами, медіаторами, маркетологами; багато з членів НАПА є науковцями докторами та кандидатами наук. Таке об’єднання різних експертиз та практики дозволяє запропонувати комплексну підтримку партнерів асоціації, що у свою чергу, відповідає інтересам як членів НАПА, так і партнерським організаціям! Розширення сфери діяльності та популяризація політики дотримання прав інтелектуальної власності є одним з пріоритетів діяльності НАПА.

Ми дякуємо нашим новим партнерам - АСОЦІАЦІІ «ЗЕД» і особисто Голові ради асоціації пану Сергію Свитілю за цікаву дискусію, та фокус уваги на нових галузях, які потребують охорони прав інтелектуальної власності!

Поки всі у відпустках, НАПА працює.

22.07.21 відбулась продуктивна зустріч з генеральним директором Національний орган стандартизації ДП "УкрНДНЦ" Олег Швидкий. Сторони домовились про взаємовигідні умови співпраці та підписали меморандум

Зокрема:

- надання інформаційних, аналітичних, дослідницьких та професійних консультацій в області технічного регулювання;

- обмін інформацією науково-технічного характеру та практичним досвідом;

- спільна організація та участь у ділових та виставкових заходах;

- залучення Сторін до участі у спільних науково-практичних та освітніх заходах.

Основні напрями співпраці домовились більш детально обговорити на наступному тижні.




Комітет підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України та Національна асоціація патентних повірених підписали меморандум та домовились про співпрацю.

Важливим для НАПА є діалог з бізнесом у всіх сферах діяльності НАПА, зокрема при наданні пропозицій до нормативно-правових актів, розв'язанні практичних питань, а також забезпеченні сталості та передбачуваності практики охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Просвітницька діяльність як основний напрям співпраці дозволить показати роль та значення об'єктів інтелектуальної власності при веденні бізнесу та важливість їх охорони та захисту.



01.06.2021 НАПА та Вища школа адвокатури НААУ підписали меморандум про співпрацю та взаємодопомогу.

Готуємо дуже цікавий спільний проєкт, що дозволить всім охочим як одержати базові знання про інтелектуальну власність, так і підвищити свою кваліфікацію.

Чекайте на оголошення вже незабаром!

НАПА - творимо майбутнє разом! 💛💙


14.01.2021 Національна асоціація патентних повірених України (NAPA) та Українська Асоціація Власників Торговельних Марок (UTA) підписали Меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

У новому році новий партнер! Ми впевнені, що співпраця НАПА з професійними асоціаціями у сфері інтелектуальної власності зможе забезпечити найбільш ефективне використання ресурсів, врахування інтересів різних суб'єктів системи охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні та сприятиме покращенню і розвитку сфери інтелектуальної власності. Безумовно таким важливим для НАПА партнером стала Асоціація Власників Торговельних Марок.

NAPA та UTA вже домовились про спільні та продуктивні проєкти у сфері інтелектуальної власності.

Лише об'єднавшись ми зможемо досягнути спільної мети!

21.12.2020 Національна асоціація патентних повірених України та Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA) підписали Меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

Це важливий крок на шляху до розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні.

Меморандум передбачає співпрацю NAPA та UAA, зокрема, у таких напрямках:

обмін власними позиціями щодо удосконалення законодавства, покращення регулювання сфери інтелектуальної власності,

проведення спільних заходів для обговорення та вироблення позицій щодо вирішення проблемних питань регулювання сфери інтелектуальної власності,

реалізація спільних проєктів у сфері охорони інтелектуальної власності,

взаємодія з органами державної влади,

обмін професійним досвідом для підвищення кваліфікації фахівців з питань інтелектуальної власності,

обмін документами (законопроєктами, науковими статтями, журналами, тощо) та інформацією у сфері інтелектуальної власності,

просвітницька діяльність у сфері інтелектуальної власності.

Ми переконані, що ефективна співпраця NAPA та UAA позитивно сприятиме розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні.

Спільно, професійно, прозоро

21.12.2020 Національна асоціація патентних повірених України та Український інститут експертизи сортів рослин підписали меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

Наша НАПА – молода, але далеко не маленька асоціація. Кількість наших членів зростає щодня, але найбільше ми пишаємося тим, що беремо не лише кількістю, але і якістю! Серед нас не тільки багато патентних повірених, які постійно й ефективно працюють із винаходами, що традиційно вважається вершиною професійної майстерності. Серед нас навіть є патентні повірені, які працюють з нетиповими об’єктами, на кшталт компонувань напівпровідникових виробів і сортів рослин.

Одне з наших головних завдань – ствердження престижу статусу патентних повірених. Ми будемо постійно просувати патентних повірених саме як професійних представників у сфері інтелектуальної власності. І робота із сортами рослин, до якої традиційно патентні повірені були залучені дуже мало – одне з принципових питань, адже наразі сорти рослин не лише є самостійним і складним об’єктом інтелектуальної власності, але й безпосередньо перетинаються з іншими об’єктами: винаходами, торговельними марками, географічними зазначеннями.

Саме тому ми щиро радіємо меморандуму про співпрацю, підписаному 21.12.2020 з Українським інститутом експертизи сортів рослин.

Впевнені: якісна експертиза державного закладу + фаховий супровід патентних повірених = досконалий результат!


03.12.2020 НАПА та Клуб інтелектуальної власності підписали Меморандум про співробітництво та взаємодопомогу

НАПА налагоджує зв'язки з професійними громадськими організаціями у сфері інтелектуальної власності. І перший свій меморандум НАПА підписала з ГО "Клуб інтелектуальної власності".

Ми впевнені, що така співпраця дасть плідні результати для всієї сфери інтелектуальної власності, забезпечить якісний обмін досвідом та створення нових проєктів.