Заходи

Набуття прав на торговельні марки. Заперечення проти заявок та проти рішень НОІВ

22 грудня 2020 року НАПА провела свій перший публічний захід – з питань функціонування Апеляційної палати НОІВ, подання та розгляду заперечень проти заявок на торговельні марки. Грудень – насичений місяць, але ми вирішили, що внесення принаймні деякої ясності з цих важливих питань буде непоганим різдвяним бонусом для професійної спільноти☺. І не помилилися.

Дякуємо всім, хто взяв участь і долучився до обговорення. Якщо Ви не змогли приєднатися до нас – у мережі можна подивитися відеозапис. І це варто зробити, адже:

▪ Ми обговорювали лише актуальні питання, з практичної точки зору. Наприклад, чи можна доповнити заперечення проти заявки на ТМ новими підставами або документами? Або що відбувається із запереченнями до Апеляційної палати, поки не сформований її склад?

▪ До дискусії долучилися заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Олександр Романішин та директор з питань права та адміністрування державних реєстрів Укрпатенту Микола Потоцький. Ми щиро вдячні представникам Мінекономіки та НОІВ за участь, а особливо за уважне ставлення до наших питань та надання чесних відповідей. Здається, їм також сподобалася конструктивна дискусія, і ми відкриті до подальшої співпраці.

▪ Колеги - патентні повірені ділилися своїм практичним досвідом з конкретних питань, зокрема, щодо проблем, з якими стикнулися.

▪ Ми віддали перевагу коротким доповідям з вузької проблематики.

НАПА: спільно, професійно, прозоро – наш захід це знову підтвердив. Хоча ми створені трохи більше місяця тому, у НАПА вже понад 50 членів, і ми завжди раді новим (ось і заява на вступ для патентних повірених та заява на вступ для тих, хто ще не отримав статус патентного повіреного). Долучайтесь!

Презентація Катерини Сопової https://drive.google.com/file/d/1a_ktQ4M6cRMPWTGvOGNx133ltHQwp8zj/view?usp=sharing

Презентація Марії Ортинської https://drive.google.com/file/d/145J-pls_QARM4vNdvoXVNAn8s-kOqtDZ/view?usp=sharing

Презентація Анастасії Кириленко https://drive.google.com/file/d/1nUBNa9w-gutGXDMsLgGqwXW6GYN8BBH0/view?usp=sharing