Компанії-партнери

Золотий партнер

«Дубинський і Ошарова» - це юридичний бутик, який протягом кількох десятиліть надає послуги у сфері права інтелектуальної власності. Фаховість, досвід та бездоганна репутація гарантують компанії першість серед лідерів галузі, допомагають розвивати юридичний ринок України і створювати позитивний імідж держави на міжнародному рівні. 

Команда «Дубинський і Ошарова» – це віддані своїй справі професіонали, яких не лякають виклики і які завжди готові знайти для кожного клієнта ефективні рішення захисту прав ІВ. 

Послугами компанії користуються як відомі міжнародні корпорації, провідні юридичні фірми та вагомі гравці українського бізнесу, так і національні стартапи, для яких професійна підтримка «Дубинський і Ошарова» є запорукою впевненості та успіху.

«Дубинський і Ошарова» надає повний спектр послуг у сфері охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Виявлення об’єктів для правової охорони, створення та управління портфелем ІВ, моніторинг порушень, формування комплексних стратегій захисту прав ІВ, медіація у вирішенні спорів – ось далеко не повний перелік питань, які вирішує компанія.

Партнери та юристи компанії є членами Міжнародної асоціації власників торговельних марок (INTA), Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI), Групи фармацевтичних торговельних марок (PTMG), Української асоціації власників торговельних марок (УТА), Асоціації правників України (АПУ) та Національної асоціації патентних повірених України (НАПА). 

 «Дубинський і Ошарова» постійно відзначається численними міжнародними та національними професійними рейтингами. 


Срібний партнер

Патентно-юридична агенція «Синергія» - українська IP компанія, заснована у 2005 році у місті Києві. Агенція надає повний спектр юридичних послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та за кордоном – від реєстрації об’єкта інтелектуальної власності, розробки, юридичного супроводу угод з інтелектуальною власністю до побудови стратегії захисту прав в досудовому і судовому порядку. Також Агенція спеціалізується на консалтингу в сфері оподаткування, структуруванні активів і розробці податкових моделей з використанням об’єктів інтелектуальної власності, юридичному супроводі Інтернет та IT проектів.
Міжгалузева спеціалізація дозволяє юристам агенції знаходити оптимальні бізнес рішення та комплексно закривати всі питання клієнта, дотичні до інтелектуальної власності. Налагоджена багаторічна співпраця з надійними іноземними партнерами забезпечує агенції «Синергія» можливість не обмежуватись кордонами та захищати інтереси своїх клієнтів по всьому світу.


Срібний партнер

Бронзовий партнер

ADVANCE PARTNERS – українська юридична фірма, яка спеціалізується на питаннях охорони та захисту  прав інтелектуальної власності.

Команда ADVANCE PARTNERS - це юристи та патентні повірені з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією у сфері інтелектуальної власності.

ADVANCE PARTNERS надає наступні юридичні послуги:

- виявлення, дослідження, набуття (реєстрація), підтримання та розпорядження правами на винаходи, торговельні марки, промислові зразки, об’єкти авторського права та інші об’єкти інтелектуальної власності;

- управління портфелями ІВ;

- розроблення та реалізація ефективних стратегій захисту прав інтелектуальної власності для припинення незаконного використання інтелектуальної власності та інших порушень прав ІВ.


Бронзовий партнер